a
a
a
a

Kurp doties

Atpakaļ
Vispārīga informācija

Pm – Pt: 9.30-18.00

Bezmaksas

«Pastnieki», Kolka, Kolkas pag., Dundagas nov.

Lat:57.74206310696713,Lon:22.584830159430588
Objekts

1 h

Viegli

Infrastruktūra
Combined Shape

Dzeramais ūdens

Stāvlaukums

Tualete

Apraksts

Kolkas centrā atjaunotajā “Pastnieku” ēkā izveidots multifunkcionāls Lībiešu saieta nams. Tajā var gūt ieskatu Ziemeļķurzemes lībiešu kultūrā, tradicionālajās nodarbēs, valodas skanējumā un piekrastes kultūrvēsturiskajā mantojumā. Ir iespēja organizēt un apmeklēt kultūras pasākumus, seminārus, mācības, izstādes, kā arī saņemt tūrisma informāciju.

Sadarbībā ar biedrību “Domesnes” te tiek veidota arī Kolkas zemūdens mantojuma brīvdabas ekspozīcija. Nams kļūst par sadarbības centru dažādām lībiešu un kultūrvēstures organizācijām un ikvienam interesentam.

CITA NODERĪGA INFO

APSAIMNIEKOTĀJS Dundagas novada pašvaldība

 

Apsaimniekotājs

Dundagas novada pašvaldība

Uzturēšanās noteikumi

Ievēro klusumu, nebojā īpašumu un infrastruktūru, atkritumus nes līdzi.

Izvēlies, ko darīt

Kolka (Kūolka)

Apskates objekti

Kurzeme

  • 24/7; I - XII
  • Bezmaksas
  • Viegli

Kolka ir Kurzemes pussalas tālākais ziemeļu punkts. Kolkasraga sēklis iestiepjas sešus kilometrus jūrā, un tā muguru jūra apskalo 0,5 – 3 metru dziļumā. Uz sēkļa viļņus šķeļ Baltijas jūra un Rīgas jūras līcis. Vētras laikā to augstums sniedzas līdz pat 7 metriem. Sēkļa galā uz mākslīgas salas atrodas Kolkas bāka.

Apkārt Kolkas bākai 15 km

Laivošana

Kurzeme

  • 15 km
  • Bezmaksas
  • Vidēji grūti

Maršruta pirmais pusotrs kilometrs ved gar Rīgas līča rietumu krastu un pie Kolkasraga sēkļa pagriežas Kolkas bākas virzienā. Braucēji apmet loku mākslīgai salai, uz kuras atrodas bāka un dodas atpakaļ.

Lai šī tīmekļvietne darbotos, tā izmanto obligāti nepieciešamās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu papildus šajā vietnē var tikt izmantotas statistikas un sociālo mediju sīkdatnes.
Ja piekrītat šo papildu sīkdatņu izmantošanai, lūdzu, atzīmējiet savu izvēli: